THE PEARL SUB. Revoluční subwoofer

PEARL SUB. Světová novinka! Co kdybychom vám řekli, že tento subwoofer kombinuje vše, co potřebujete pro streamování hudby s vašimi pasivními satelity? Zesilovač, DAC, streamer, subwoofer, vše je zahrnuto. Tento aktivní připojený subwoofer s vysokým rozlišením dokáže poskytnout maximální dynamiku s hlubokými basy a přesným zvukem optimalizovaným pro každý reproduktor díky naší technologii DEAP.

Jediný svého druhu

THE PEARL SUB: První aktivní subwoofer s vysokým rozlišením 2.1 na světě.
Zrodilo se z touhy vytvořit 2.0 Hifi systém, který eliminuje potřebu samostatných zesilovačů a subwooferů. Je středobodem nové řady Lifestyle, která zahrnuje optimalizované profily satelitních reproduktorů iO, Riga a Baltic.
Poslouchejte výjimečnou kvalitu zvuku a streamování ve vysokém rozlišení přizpůsobené Lifestyle reproduktorům iO3, Riga 2 a Baltic 5!

Ještě více dynamiky a přesnosti

THE PEARL SUB je vybaven 25 cm basovým reproduktorem s lineárním vychýlením až 30 mm, s výkonem 2000 wattů (špičkový) pro hluboké basy.
Výsledek? Velkolepá akustika s výjimečnou dynamikou basů.

Technologie DEAP

THE PEARL SUB vám umožňuje získat maximum z jeho reproduktorů prostřednictvím patentované technologie DEAP, která optimalizuje digitální signál podle toho, který z nich máte (Baltic, Riga nebo iO).
Tato funkce je snadno dostupná na 1 nebo 2 klepnutí pomocí bezplatné aplikace StreamCONTROL dostupné pro IOS a Android.
THE PEARL SUB také nabízí posluchačům patentovaný systém automatické korekce místnosti CRCS pro optimalizovanou akustiku bez ohledu na poslechové prostředí.

The Pearl Sub je dostupný pouze v černém matném provedení.

Řada THE PEARL francouzské značky Cabasse je rozkročená zeširoka, což umožňuje modulární koncept, který v roce 2019 u premiérového modelu THE PEARL předjímal málokdo. Třípásmová aktivní reprosoustava s oblíbeným kulovým tvarem ozvučnice, který je (nejen) mladším přírůstkům této série vlastní, vytvořila autonomní audio systém se síťovým přehrávačem, zesilovači a dalšími obvody, jež další čtyři modely víceméně sdílejí.

Technické specifikace

Aplikace subwoofer
Konstrukce 1-pásmová
Reproduktory 1 x 25 cm HELD
Zesilovač Levý kanál: 300 W RMS / 600 W max
Pravý kanál: 300 W RMS / 600 W max
Basy: 1000 W RMS / 2000 W max
Připojení Ethernet – WiFi – Bluetooth – USB
optický S / PDIF – analogový RCA
Zvukové formáty MP3 – AAC – WMA – AIFF – FLAC – ALA
Multiroom Multiroom se signálem ve vysokém rozlišení
Automatická kalibrace DAC 768kHz / 32bit
Kompatibilita iO 1/2/3, Riga 1/2, Baltic 4/5
Dálkové ovládání Dálkové ovládání Bluetooth
Výška / šířka / hloubka 33,8 x 32 x 36,8 cm
Hmotnost 20kg
Povrchová úprava black, white