iO3 on base. Policová reprosoustava

Pro pocity dokonalosti bylo nutné vždy sahat velmi hluboko do kapsy. Anebo se dělaly kompromisy. iO3 je šancí – průnikem mezi dokonalostí modelů Artis a touhou dotýkat se věcí ve skutečnosti, ve svém bytě. iO3 je dvou pásmovým instalačním reproduktorem s technologií SCS, určeným pro domácí kino. iO3 lze dle potřeby libovolně vytočit a nasměrovat podle potřeby. Krásný, špičkový francouzský design a výroba, vynikající zpracování, to vše za více než akceptovatelnou cenu za high-end. To jsou základní charakteristiky nové řady iO3.
Nekompromisní stereo v konfiguraci 2.1, zcela přesné nastavovací možnosti přímo ve vašem poslechovém prostoru, rozšiřitelnost o libovolný počet reproduktorů, vysoký akustický výkon, detailní výpověď o obsahu nahrávky, zkrátka o tomto systému se mluví pouze v superlativech. A to je super.

iO3 On-Base

Toto je základní reproduktor iO3. Satelity iO3, inspirované slavnou linií Baltic a založené na stejných principech koaxiální koincidence, těží ze všech technologií svých větších protějšků. Pouze technologické aplikace principů SCS mohly dát tak kompaktnímu systému základní charakteristiky všech našich reproduktorů: linearitu, koherenci, dynamiku, výkon a absolutní prostorovou koherenci.

Technické specifikace

Aplikace Policová reprosoustava
Konstrukce 2-pásmová
Reproduktory koaxiální středové reproduktory Duocell,
Výškový reproduktor Kaladex
Účinnost 93 dB
Dělící frekvence 2700 Hz
Frekvenční rozsah 150 – 22 000 Hz
Nominální impedance 8 ohm
Minimální impedance 3,8 ohm
Nominální výkon 80 W
Špičkový výkon 580 W
Výška / šířka / hloubka 20,6 x 16 x 18,8 cm
Hmotnost 1,8 kg
Povrchová úprava BLACK, WHITE