POSLECHOVÉ STUDIO

Hudba se na nás slétá ze všech stran, hudba je s námi od rána do večera, hudba je kolem kamkoliv kam jdeme. Je to hudba, kterou kdysi označili za nejkrásnější z umění. Snad právě proto máme tak silnou potřebu zaposlouchat se do hudby i v klidu domova. Aby však hudba zůstala onou okouzlující záležitostí plnou emocí, musíme věnovat velkou péči i výběru „nástrojů“, přes které ji budeme poslouchat – dokonce péči tak velkou a důkladnou, že může leckoho odradit pocitem, že musí mít doma spoustu kabelů, držáků a dalších esteticky rušivých prvků a složitě použitelných přístrojů.

Právě proto jsme tu my v Cabasse Acoustic Center v Praze, abychom vám pomohli najít cestu k dokonalému zvuku, který vás nechá bez překážek, bez únavy a bez obtíží vychutnat si vaši oblíbenou skladbu, oblíbený disk, LP, rozhlasovou stanici nebo internetový stream. Jsme tu, abychom vám pomohli objevit kouzlo perfektního ozvučení a smazali jakoukoliv překážku mezi vámi a silným hudebním zážitkem ve vašem domově.

Nechte si v našem stylovém showroomu ukázat, jak nenápadně a precizně lze ozvučit libovolný prostor, přijďte si poslechnout špičkové reprosoustavy i elektroniku do našeho konceptu Cabasse Acoustic Center. Je lhostejné, zda preferujete dvoukanálový poslech hudby na nejvyšší úrovni, hledáte nenápadné vestavné ozvučení pro minimalistický interiér nebo se chcete nechat ohromit explozivním zvukem domácího kina nejnovějšího standardu Dolby Atmos, kde zvuk přichází ze všech stran včetně stropu.

V showroomu na vlastní oči uvidíte, na vlastní uši uslyšíte a na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké to je mít skutečně dokonalý zvuk na dosah ruky. Ať už vybíráte zvuk do svého vlastního domu, ať jste architekt či designér s touhou najít skvělý zvuk v moderním elegantním kabátě, přijďte se podívat do nového showroomu, jak snadno lze s tradiční francouzskou značkou Cabasse díky její téměř sedmdesátileté historii skloubit ideální integraci do libovolného interiéru se špičkovým, živoucím zvukem. Uvidíte a uslyšíte, co jste doposud nepovažovali za možné. Dopřejte si to nejlepší…

NABÍDKA SLUŽEB

Spolupráce s architekty

Protože luxusní elektronik a nádherné reprosoustavy Cabasse si zaslouží v prostoru vyniknout, spolupracujeme dlouhodobě s renomovanými architekty na instalacích i pro ty nejnáročnější klienty.

Nebojte se požádat o konzultaci – společně vybereme reprosoustavy nejen vybereme, ale také vyřešíme jejich sladění s vaším interiérem a dohlédneme na to, aby krom dobrého zvuku také dobře reprezentovaly.

Naši zkušení odborníci ale také rádi poradí architektům, kteří řeší jak správně zajistit optimální funkčnost luxusních reprosoustav v prostorách – pradíme v každé situaci s tou nejvhodnější instalací i ve složitých interiérech.

Soukromý poslech

Objednejte se ještě dnes do Cabasse Acoustic Center v Praze, kde se vám budeme plně věnovat při prezentaci všech vámi vybraných sestav.

Pokochejte se zvukem reprosoustav Cabasse ve stereo i multikanálové sestavě, poslechněte si svou oblíbenou hudbu nebo film na připravených, pečlivě vyladěných sestavách a poznejte potenciál zvuku Cabasse.

V prostorách Cabasse Acoustic Center navíc uvidíte reprosoustavy v takřka domácím prostředí.

Spolehněte se na nás

Pouze u nás v showroomu Cabasse Acoustic Center vám nabízíme možnost zapojení několika doporučených nebo vámi vybraných variant produktů a poslech vaší oblíbené hudby nebo koncertu na těchto zařízeních v příjemném soukromí poslechové místnosti. Ničím nerušeni se tak můžete v klidu rozhodovat a prokonzultovat veškeré varianty s odborným specialistou, který sevěnuje pouze vám.

Proces výběru a nákupu se tak stává pro naše klienty příjemným zážitkem a zaručí vaši spokojenost s finálním vybraným řešením pro váš interiér. Přehledný sortiment produktů a značek si můžete prohlédnout i v našem katalogu.

Každý výrobek spotřební elektroniky má jisté vlastnosti, které se nejlépe projeví za splnění určitých podmínek. Velice často se i u těch nejšpičkovějších výrobků stává, že jejich užitné vlastnosti a investici do nich vloženou znehodnocují provozní podmínky (nesprávné zapojení či nastavení, nesprávné umístění apod.) a touto službou můžeme vliv těchto negativních okolností snížit, nebo zcela eliminovat. Špičková luxusní elektronika, a nejen ta, vyžaduje luxusní zacházení, proto doporučujeme profesionální audio video instalaci luxusní elektroniky našimi odborníky.

Profesionální instalace

Profesionální odborná instalace realizovaná techniky BSS Praha vám zaručí kvalitní propojení zařízení audio video techniky tak, aby byl výsledný obrazu zvuku dokonalý. Již při přípravě vašeho projektu vám dle dispozic, rozměrů a příček vašeho interiéru doporučíme vhodné umístění audio instalace. Neméně důležitý je výběr odpovídající kabeláže, který zajistí, že vámi vybraná technika nebude poddimenzována a kvalita zvuku či obrazu tak bude ve výsledném efektu výrazně snížena.

Realizujeme instalace audio video ozvučení v soukromých bytech, nebytových prostorech a privátních rezidencích. V rámci prodeje sortimentu a komplexních dodávek se snažíme klientům nabídnout vždyindividuální přístup a zajímavé celkové ceny produktů a služeb.

Samozřejmostí realizovaných instalací je záruka, precizní úklid a doprava po celé ČR i okolních státech (SK, PL, CHOR, NĚM apod…)

V případě potřeb jsme připraveni vám poradit a stát se vaším odborným partnerem v oblasti obrazu a zvuku při vašich projektech.

KONTAKT

BSS Praha s.r.o.
V Holešovičkách 1451/20
180 00 Praha 8

 

OTEVŘENO
Po – Pá : 9.00 – 17:00

MÁTE DOTAZ?
+420 739 571 530