MINORCA MC40. Policová reprosoustava řady MC40 – „chlouby Cabasse“

Technologie pečlivě pilovaná desetiletí nabízí špičkovou úroveň reprodukce, vynikající muzikálnost a unikátní celistvost hudebního obrazu. Koaxiální dvoupásmový měnič BC10 je součástí všech modelů řady, akustická přesnost vás musí zcela okouzlit. Značka Cabasse je známá používáním unikátní technologie SCS, jenž zajišťuje neobvyklou vyváženost a věrnost v detailech i kvalitě reprodukovaného zvuku. Dokonalá muzikálnost se spojuje s unikátní integritou zvukového spektra. Reproduktor BC10 je podpořen nízko tónovým reproduktorem z Duocellu, uzavřeny jsou v jednoduché a elegantní ozvučnici tvoříc společně nezvykle prostorovou, plnou a bohatou zvukovou kulisu v třírozměrné scéně 3D. Krásu a přitom jednoduchost stylu podtrhují snímatelné magnetické mřížky a volba mezi propracovanými povrchovými úpravami (Glossy Black, Glossy White).

MINORCA MC40, ultrakompaktní regálový reproduktor

Díky technologii Cabasse SCS (Spatially Coherent Source) je řada MC40 zaměřena na všechny milovníky hudby, kteří hledají nový zážitek s vysokou věrností. Cabasse vás zve k objevování nového světa přesnosti, realismu a prostorového uspořádání zvukové scény. Ultrakompaktní 3-pásmová regálová reprosoustava Minorca MC40, vybavená koaxiálním středotónovým výškovým reproduktorem BC10 a membránovým basovým reproduktorem Duocell, vám umožní dosáhnout úrovně emocí, které dříve bylo možné získat pouze z velkých reproduktorů.

Koaxiální midrange tweeter Minorca MC40

BC10, vyvinutý se stejnými inovativními řešeními, která se používají pro reprodukci středních a vysokých tónů našeho vlajkového systému „THE Sphère“, přidává hloubku a realističnost zvukového jeviště k věrnosti tónů bez umělosti nebo únavy sluchu. Reproduktor, který je v této cenové hladině bezkonkurenční.

Duocell cone woofer

17 cm (7”) basové reproduktory Java MC40 jsou vybaveny duocellovým kuželem navrženým společností Cabasse a vyrobeným robotickou sekcí společnosti Cabasse. Velmi lehká, ale tuhá a pěkně tlumená membrána má exponenciální profil a proměnlivou tloušťku. Přinášejí plnou přesnost a vitalitu potřebnou pro vysokou věrnost, věrný živý zvuk.

Technické specifikace

Aplikace Policová reprosoustava
Konstrukce 3-pásmová
Reproduktory koaxiální středo-výškové reproduktory BC10,
2x 17cm basový reproduktor MD18LB1 Duocell
Účinnost 9o dB
Dělící frekvence 900 – 3400 Hz
Frekvenční rozsah 59 – 23000 Hz
Nominální impedance 8 ohm
Minimální impedance 3,3 ohm
Nominální výkon 75 W
Špičkový výkon 550 W
Výška / šířka / hloubka 40 x 23 x 27 cm
Hmotnost 8,5 kg
Povrchová úprava Brushed Black