ABYSS. Nový stereo Hi-fi zesilovač Cabasse pro milovníky zvuku ve vysokém rozlišení!

Tento stereo zesilovač, jehož jméno pochází z podmořského vesmíru, ilustruje záhadu neprozkoumaných hlubin a obsahuje nejnovější algoritmické inovace, které zesilují zvuk reprosoustav, a zejména tradičních špičkových reprosoustav značky. ABYSS je Hi-fi zesilovač, který integruje nejlepší inovativní akustické technologie Cabasse a technologii amplifikace používanou v THE PEARL PELEGRINA, vlajkové lodi značky.

ABYSS, ideální pro Hi-Fi i TV, či připojený k systému Cabasse Multi-room!

ABYSS vám umožňuje poslouchat všechny vaše zdroje a hudební platformy ve stereu, disponuje také integrovanou TV zásuvkou, takže si každý film můžete užít s neuvěřitelnou dynamikou. Systém je také vzájemně kompatibilní se všemi ostatními systémy Cabasse pro high-endový zvuk v celém domě. Každý uživatel může seskupit různé systémy a vytvořit zóny pro poslech všech zdrojů (streamování, TV, gramofon apod.).

Elegantní a stylový design s intuitivní LCD obrazovkou s ovládáním barev.

ABYSS je kompaktní stereo zesilovač, který je k dispozici v saténově černém hliníkovém provedení, který se hodí do každého interiéru. Přední panel je vybaven integrovaným dotykovým, rozšiřitelným ovladačem: krásný barevný LCD video dotykový displej s kroužkem pro ovládání hlasitosti, který umožňuje snadno měnit zdroje, přidávat nebo měnit oblíbené rozhlasové stanice a upravovat hlasitost. Zobrazuje také obaly přehrávaných alb. Jeho rozhraní se bude vyvíjet se systémem, stejně jako aplikace.

V závislosti na vaší místnosti můžete použít nastavení poslechové pozice.

Nastavení, které bere v úvahu poslechovou pozici v místnosti, aby věrně reprodukovala hudbu zachycenou uchem.

Pro vaše preference použijte DFE*

Toto nastavení vám umožní najít rovnováhu původního zvuku, ať už v domácím hudebním režimu nebo večerním režimu při plné hlasitosti. Algoritmy zpracování signálu optimalizují výkon posílaný do každého reproduktoru v reálném čase, přičemž berou v úvahu úroveň poslechu, spektrální obsah a dynamiku skladby.

* Dynamic Fidelity Enhancer

Optimalizujte svůj zesilovač pomocí patentovaného DEAP*

Technologie, která zajišťuje dokonalou synergii mezi amplifikací a charakteristikou reproduktoru. Tato technologie zvyšuje výkon reproduktorů Cabasse prostřednictvím dynamického vícepásmového zpracování signálu se zpětnovazebními smyčkami, které umožňují konzistentně využívat plný výkon dostupné amplifikace. S tímto digitálním zpracováním signálu (DSP) provádí Cabasse v průměru více než 290 milionů operací za sekundu po zohlednění vlastního nastavení uživatele.

*Digitální vylepšení akustického výkonu (Digital Enhancement of Acoustical Performance)

Kompletní zesilovač pro vylepšení všech pasivních reproduktorů
S profilem DEAP* speciálně optimalizovaným pro všechny regálové a podlahové systémy, jako je Minorca MC 40, Murano, Java MC40 a Murano Alto dosáhnete optimální zvukový výkon.

Vyvíjející se technologie

Tyto technologie jsou neustále vylepšovány a v průběhu času jsou automaticky integrovány jednoduchými aktualizacemi aplikace Cabasse StreamCONTROL. Zesilovač se tak vyvíjí s technologickým vývojem Cabasse.

Technické specifikace

Aplikace Integrovaný zesilovač třídy D
Výkon 2 x 215 W/4 Ω
2 x 120 W/8 Ω
Konektivita Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, optické S/PDIF,
analogové RCA, USB, mini-jack TV, výstup pro
sluchátka, výstup pro subwoofer
Audio formáty Podporované audio formáty: MP3, AAC, WMA,
AIFF, FLAC, ALAC, Ogg, Vorbis, DSD 64/128,
WMA bezeztrátový
Další DFE: Dynamic Fidelity Enhancer
DEAP: Digital Enhancement of Acoustical Performances
System multiroom high-resolution
Výška/Šířka/Hloubka 245 x 97 x 221 mm
Hmotnost 3,5 kg
Povrchová úprava Black