THE PEARL AKOYA. Kompaktní koaxiální bezdrátový reproduktor

Tento zbrusu nový aktivní a bezdrátový reproduktor s vysokým rozlišením, vytvořený a vyvinutý v Bretani, ve Francii, je koncentrací všech technologií a odborných znalostí, získaných při vývoji legendárních reprosoustav Sphère, vměstnaných do ultrakompaktního aktivního reproduktoru. S ušlechtilým materiálem, luxusním a rafinovaným designem vytváří PEARL AKOYA tolik emocí jako jeho mimořádně silný předchůdce THE PEARL, s mimořádně čistým zvukem, bez jakýchkoli změn, zbarvení nebo zkreslení. Tento technologický klenot je kompletní s luxusním příslušenstvím (dálkové ovládání, kufr na zakázku).

Fenomenální výkon – Kompaktní návrh

Cabasse, jako vynálezce technologie koaxiálních reproduktorů, který si budoval svou pověst během desetiletí, dosáhl dalšího technologického pokroku s THE PEARL AKOYA: vyvíjet a integrovat do zmenšeného sférického objemu (32 cm pro THE PEARL versus 22 cm pro THE PEARL AKOYA), nejkompaktnější tříosý reproduktor, který byl kdy vytvořen (basový, středový a nový karbonový neodym koaxiální výškový reproduktor) zabírající na malém prostoru možný maximální výkon a větší, plynulejší frekvenční odezvu v rozsahu od 30 Hz do 27 000 Hz bez náhodného směrování, zbarvení nebo zkreslení . Hudba, kterou hraje THE PEARL AKOYA, je osvobozena od všech technických omezení, aby se stala čistou emocí.

Díky ekvivalentnímu výkonu klasického orchestru (115 dB) a akustickým zkušenostem společnosti Cabasse, THE PEARL AKOYA věrně respektuje veškerou dynamiku zvukových zdrojů. Jeho 17 cm basový reproduktor nabízí více než 20 mm lineární vychýlení, což se projevuje velmi bohatými nízkými frekvencemi.

Stejně jako u všech reprosoustav ze špičkové kolekce Cabasse, jako je La Sphère, je tento nový reproduktor vybaven patentovaným automatickým kalibračním systémem Cabasse (CRCS) pro optimalizovaný akustický zážitek bez ohledu na to, kde je reproduktor umístěn.

Je také možné vytvořit stereofonní systém s bezkonkurenčním výkonem propojením dvou reprosoustav THE PEARL AKOYA, pomocí jednoduchého Wi-Fi připojení a bez další krabice nebo rozbočovače, umožňuje poslouchat digitální zvukové zdroje. Je také možné vychutnat si televizní přenos, CD nebo vinyl prostřednictvím optických nebo 3,5 mm jack vstupů.

Rafinovaný design a vysoký výkon

Sférická podoba PEARL AKOYA připomíná, stejně jako klenot ve svém názvu, jak jemnost, tak sílu, vše v souladu s přísnými požadavky francouzské značky, což má za následek prostorovou koherenci, která není srovnatelná. Funkce diktuje formu.

Jeho ušlechtilý materiál zvyšuje jeho výkon: k dosažení nejlepšího výsledku ve 2 dostupných povrchových úpravách je zapotřebí nejméně 6 vrstev laku: kovová černá s čistými chromovými prsteny nebo perlově bílá se stříbrnými prsteny. Nemluvě o uhlíkových membránách, hliníkovém rozptylovači a ovladači, dvojitě zesíleném pouzdru s vyrovnávací povrchovou úpravou a magnetickém kovovém grilu s logem Cabasse… to vše dělá z PEARL AKOYA technologický skvost.

 

Univerzální Ultra HD Streaming reproduktor

Zařízení PEARL AKOYA, vybavené připojením Bluetooth a WiFi, je dokonale kompatibilní s aplikací Cabasse StreamCONTROL a dokáže číst všechny formáty digitálního zvuku od MP3, AAC, WMA až po soubory s vysokým rozlišením, jako jsou AIFF, FLAC a ALAC. , ať už jsou uloženy na externích pevných discích, v počítači nebo nabízeny internetovými rádii či online streamingovými službami, které jsou snadno dostupné v aplikaci StreamCONTROL (Qobuz, Deezer, Spotify, Napster, Tidal…). THE PEARL AKOYA je ovládatelný hlasem a je kompatibilní s celou řadou systémů streamování.

Elegantní a programovatelný regulátor

PEARL AKOYA přichází s bezdrátovým ovladačem s propracovaným povrchem a ergonomicky propracovaným designem. Není třeba používat smartphone, stačí jednoduše použít ovladač Bluetooth, který lze držet v dlani, pro snadné ovládání reproduktoru.

V dokonalé harmonii s velkou sestrou THE PEARL je PEARL AKOYA k dostání v metalické černé nebo perlově bílé a zahrnuje vlastní přepravní pouzdro, napájecí kabel potažený látkou a 3,5 mm jack a adaptéry micro-USB.

Technické specifikace

Aplikace Bezdrátová reprosoustava
Konstrukce 3-pásmová
Reproduktory Koaxiální středo-výškový reproduktor BCI, HELD woofer
Účinnost 115 dB mono / 121 dB stereo
Frekvenční rozsah 30 – 27000 Hz
Nominální výkon 300W, 300W, 450W
Špičkový výkon 600W, 600W, 900W
Výška / šířka / hloubka 22 x 22 x 22 cm
Hmotnost 8 kg
Povrchová úprava Glossy black