SWELL – Přenosný reproduktor s vysokou věrností

Swell je přenosný High-Fidelity Bluetooth® reproduktor. Je kompaktní a po spárování sám o sobě poskytuje neuvěřitelnou akustiku. Objevte čistotu a dynamiku „Cabasse Signature Sound“ – více než 67 let zkušeností v oblasti akustiky – v malém balení!

Swell je prvním přenosným aktivním Bluetooth reproduktorem Cabasse.

Reproduktor nejvyšší kvality generující dokonalý zvuk je spolu se solidní a bytelnou konstrukcí dokonalým řešením užít si hudbu nejen kdykoli, ale i kdekoli. Výkonný akumulátor zajišťuje 10 hodin provozu na jedno nabití. Při zapojení dvou reproduktorů ve stereo módu, dosáhnete výkonu až 120W, což v konečnosti vystačí, aby bylo možno si hudbu vychutnat nejen v pohodlí domova, ale i kdekoli na cestě.

Díky více jak 67 letům zkušeností se podařilo inženýrům z Cabasse u tak malého přenosného zařízení dosáhnout vyjímečné kvality zvuku. Moderní digitální zesilovač spolu s precizně přizpůsobenými reproduktory dávají vyznít celé zvukové škále ve své barevnosti a detailech.

Swell nabízí univerzální zvuk, umožňující poslouchat veškeré hudební žánry. Jednoduše připojte svůj smartphone nebo tablet k Bluetooth reproduktoru a poslouchejte svoji oblíbenou hudbu.

Specification

Pasmo przenoszenia 22-52 kHz
Skuteczność 92,5 dB/W/m
Impedancja nominalna 8 Ω
Moc maksymalna 500 W
Punkty podziału zwrotnicy 100/250/3000 Hz
Rodzaj obudowy 4-drożna
System niskotonowy 8+6,5”, system izobaryczny
Przetworniki nisko-średniotonowe 6,5”, włókno węglowe
Głośnik średniotonowy (tył) 4″
Głośnik wysokotonowy R 8 AMT Quasi
Wymiary (wys. x szer. gł.) 144,2 x 32,7 x 53,3 cm