THE PEARL KESHI 2.1 system. Nejkompaktnější 2.1 systém na trhu

Ultraminiaturní 2.1 systém schopný podávat obrovské výkony a emoce! PEARL KESHI byla pojmenována podle malých přírodních perel nalezených na Tahiti a v jižních mořích. Kombinuje všechny kvality špičkových propojených řešení Cabasse pro nejpůsobivější akustický výkon (zvuková scéna, stereo obraz, zabarvení atd.) v miniaturní velikosti. Tento systém se skládá z připojeného subwooferu a dvou malých satelitních reproduktorů. Tento 3-komponentní systém se vyznačuje originálním designem subwooferu zavěšeným ve vzduchu, který omezuje přenos vibrací na podlahu. Tento kompaktní systém je k dispozici v černém a bílém provedení a lze jej bez námahy integrovat do jakéhokoli interiéru.

Ultraminiaturní systém, který přináší ohromné emoce

Nejkompaktnější 2.1 audio systém THE PEARL KESHI, jehož „přívlastkové“ jméno si kreativci z bretaňského městečka Plouzané vypůjčili od malých perel, pocházejících z okolí ostrova Tahiti a blízkých jižních moří. Sada sférických reprosoustav, kterou tvoří aktivní subwoofer s elektronikou a dva pasivní satelity, vychází z konceptu aktivního subwooferu THE PEARL SUB, nabízejícím navíc výstupní výkon 2x 300 W pro libovolné pasivní reprosoustavy. Rozměry aktivního subwooferu (včetně stojánku a přípojek 24 x 27 x 22 cm) a celkový instalovaný výkon 1050 W odkazují k modelu THE PEARL AKOYA. Povrchovou úpravu všech reprosoustav tvoří čtyřvrstvý matný lak (buď černý, nebo bílý), jehož odstín zachovávají i hustě perforované reliéfní vrchlíky, jež chrání měniče pasivních satelitů (ty mají průměr 8 cm). Ocelové podstavce jsou vždycky chromované, menší „párové“ jsou opatřené nástěnnými úchyty, které umožňují satelity nastavit do pěti různých poloh. Případná instalace na stěnu je bezproblémová, flexibilní reproduktorové satelity váží 600 g každý.

Nejlepší technologie Cabasse

  • DEAP: Optimalizovaný zesilovač digitálního signálu/shoda reproduktorů.
  • DFE: Optimalizace dynamiky zvuku v reálném čase (analýza zvuku, dynamika a hlasitost). Algoritmus v reálném čase pro nalezení rovnováhy původní nahrávky, ať už posloucháte při nízké hlasitosti doma nebo při plné hlasitosti na večírku.
  • CRCS: Automatická korekce místnosti pro přizpůsobení zvuku vašeho reproduktoru vašemu vlastnímu poslechovému prostředí.

Řada THE PEARL francouzské značky Cabasse je rozkročená zeširoka, což umožňuje modulární koncept, který v roce 2019 u premiérového modelu THE PEARL předjímal málokdo. Třípásmová aktivní reprosoustava s oblíbeným kulovým tvarem ozvučnice, který je (nejen) mladším přírůstkům této série vlastní, vytvořila autonomní audio systém se síťovým přehrávačem, zesilovači a dalšími obvody, jež další čtyři modely víceméně sdílejí.

Technické specifikace

Aplikace ultrakompaktní 2.1 systém
Reproduktory Středo-výškový reproduktor: Dom55
Subwoofer: 17 cm HELD
Frekvenční rozsah 30 – 23 000 Hz
Max. akustický tlak 115 dB stereo (max)
Zesilovač Levý kanál: 300 W RMS / 600 W (max)
Pravý kanál: 300 W RMS / 600 W (max)
Basy: 450 W RMS / 900 W (max)
Připojení Ethernet – WiFi – Bluetooth
Micro USB – SPDIF Optical – 3,5 mm mini-jack
Zvukové formáty WAV – MP3 – AAC -WMA – AIFF – FLAC – ALAC – Ogg – vorbis – DSD 64/128 – WMA lossless
Automatická kalibrace, DAC 768kHz / 32bit, Multiroom
Rozměry Subwoofer : 24 x 22 x 27 cm
Satelity : 10 x 8 x 8 cm
Hmotnost Satelity: 550 g / ks.
Subwoofer: 6 kg
Povrchová úprava Black, White