SANTORIN 25

Aktivní subwoofer Cabasse SANTORIN 25 je subwoofer určený pro referenční serii iO3 a obsahuje neskutečných 250 Wattů výkonu RMS.

Pro pocity dokonalosti bylo nutné vždy sahat velmi hluboko do kapsy. Anebo se dělali kompromisy. iO3 je šancí – průnikem mezi dokonalostí modelů Artis a touhou dotýkat se věcí ve skutečnosti, ve svém bytě. Krásný, špičkový francouzský design a výroba, vynikající zpracování, to vše za více než akceptovatelnou cena za high-end. To jsou základní charakteristiky nové řady iO3. Nekompromisní stereo v konfiguraci 2.1, zcela přesné nastavovací možnosti přímo ve vašem poslechovém prostoru, rozšiřitelnost o libovolný počet reproduktorů, vysoký akustický výkon, detailní výpověď o obsahu nahrávky, zkrátka o tomto systému se mluví pouze v superlativech. A to je super.

Výkonný a účinný woofer

Membrána z celulózových vláken wooferu 25S20 zaručuje vysoký výkon bez deformace i přes působivé hladiny akustického tlaku. Jeho nízká hmotnost a dobré tlumení mají za následek velkorysé a rychlé basy. V kombinaci se špičkovým výkonem 400 W zesilovače TS200D jsou dynamické efekty wooferu Santorin 25 úžasně realistické, v hudbě i v domácím kině.

360° emise zvuku

Tradiční, horizontální umístění subwooferu bylo nahrazeno 360° vertikálním směrem směřujícím dolů. Hluk je filtrován, efekty vnitřního stojatého vlnění jsou tlumeny, umístění mezi subwooferem a stěnou je méně důležité. Konečně, reprodukce basů je hlubší, čistší a vždy živá a dynamická.

Technické specifikace

Aplikace Subwoofer
Konstrukce 1-pásmová
Reproduktory 1 x 2sS20
Účinnost 111 dB
Nastavení dolní propusti 30 – 180 Hz
Frekvenční rozsah 30 – 160 Hz
Nominální výkon 200 W
Špičkový výkon 400 W
Výška / šířka / hloubka 42 x 36 x 38 cm
Hmotnost 17 kg
Povrchová úprava Pearl black, Pearl white