RIGA 2 on stand. Podlahová reprosoustava řady Riga

Nový produkt top serie Cabasse – Riga 2 je charakteristický velmi kompaktní kulovou konstrukcí, osazenou novým 17cm koaxiálním reproduktorem. Je dalším produktem firmy Cabasse, snažící se splnit ty nejnáročnější požadavky milovníků hudby a filmu, hledajících neobvyklé, elegantní, diskrétní a stylové řešení. Aby bylo možno vyhovět těmto požadavkům… zrodilo se po třech letech vývoje nejmladší dítě technologie SCS – reproduktor BC17. Je spojením vysoko středně tónového reproduktoru z Kaladexu a nízko středně tónového reproduktoru z Duocellu ve tvaru prstene, které spolu tvoří kompaktní celek vysílající zvukové vibrace v jedné ose. Celý prostorový efekt, tak typický pro Cabasse, dává pocit neskutečně nasycené síly a barvy zvuku.

RIGA 2: ultrakompaktní satelitní reproduktor na stojanu

Podlahové reprosoustava RIGA 2 je k dispozici v matně černém nebo dubovém provedení. Jedná se o ultrakompaktní satelitní reproduktor vybavený 17cm koaxiálním měničem zasazeným do koule o poloviční velikosti než jeho předchůdce Baltic. Reproduktor BC 17 plně uspokojí akustické nároky hudebních a filmových nadšenců a esteticky potěší posluchače svou diskrétností a elegancí. Vyrábí ho Cabasse ve svých dílnách v Bretani.

Když se výkon setkává se zpracováním

Riga 2 využívá principu Spatial Coherence Source Principle (SCS), který zaručuje dokonalou linearitu, respekt k barvě tónů a také stabilitě zvukové scény.

Technické specifikace

Aplikace Podlahová reprosoustava
Konstrukce 2-pásmová
Reproduktory koaxiální středo-výškový reproduktor BC13
Účinnost 90 dB
Dělící frekvence 1600 Hz
Frekvenční rozsah 95 – 20 000 Hz
Nominální impedance 8 ohm
Minimální impedance 4,1 ohm
Nominální výkon 150 W
Špičkový výkon 1000 W
Výška / šířka / hloubka 123 x 34 x 39 cm
Hmotnost 14 kg
Povrchová úprava

oak / white, oak / black, black / white black / black