Lipari 21 – Efektivní subwoofer

Subwoofer Lipari 21 má plochý design a obsahuje měnič o průměru 21 cm napájený velkorysým zesilovačem. Lipari 21 je zkonstruovaný tak, aby podporoval pár kompaktních reproduktorů nebo sadu kompaktních reproduktorů pro domácí kino nebo satelitní reproduktory bez subwooferu, poskytuje pěkné zvýraznění basů a zlepšuje realismus a vyvážení zvuku v hudbě i v doprovodných soundbarech.

Výkonný a účinný subwoofer

Subwoofer Cabasse Lipari 21 je kompaktní model, který lze umístit ke skříňce TV-Video nebo ke stěně. Je vybaven digitálním zesilovačem o celkovém výkonu 200 wattů RMS, se špičkovým výkonem 400 wattů. Napájí reproduktor z celulózových vláken o průměru 21 cm.

360° Emise zvuku

Subwoofer Lipari 21 produkuje pevné, dynamické basy, které přinášejí realismus do poslechového zážitku. Jeho estetika dělá z tohoto subwooferu diskrétního, ale efektivního společníka všech typů reproduktorů ve stereo a vícekanálových konfiguracích domácího kina. Je to nutnost, abyste si mohli vychutnat plný rozsah a dynamiku vícekanálového zvuku z disků DVD, Blu-ray a Blu-ray UHD 4K.

Technické specifikace

Aplikace Subwoofer
Konstrukce 1-pásmová
Reproduktory 21 cm 21MT3
Účinnost  88 dB
Nastavení dolní propusti 35 – 200 Hz
Frekvenční rozsah 30 – 160 Hz
Nominální výkon 200 W
Špičkový výkon 400 W
Výška / šířka / hloubka

33 x 33 x 35 cm

Hmotnost 9,3 kg
Povrchová úprava Pearl black, Pearl white