RIALTO. První bezdrátový policový Hi-Fi systém Cabasse

To nejlepší z audio konektivity Cabasse v bezdrátovém, luxusním a kompaktním systému! Cabasse, francouzský lídr na Hi-Fi trhu, oznamuje premiéru nových regálových reprosoustav RIALTO: První aktivní bezdrátové reprosoustavy Cabasse v klasickém regálovém formátu. Jsou výsledkem historického akustického know-how značky spolu s integrací těch nejnovějších technologií softwarové konektivity, vyvinutých výzkumným a vývojovým týmem Cabasse Group. Tyto elegantní a kompaktní reprosoustavy poskytují optimální požitek z poslechu, ať už v režimu Hifi, či vychutnáním si přesného a dynamicku zvuku z televize.

Rialto, symbol historického mostu mezi Hifi a konektivitou Tento nový audio systém s názvem RIALTO je inspirován nejslavnějším a nejstarším mostem v Benátkách symbolizuje spojení mezi tradičním Hi-Fi a nejnovějšími technologiemi vyvinutými v průběhu posledních 10 let společností Cabasse. Skýtá v sobě nejlepší akustické a softwarové technologie a skládá se ze dvou bezdrátových aktivních reproduktorů v kompaktním policovém formátu s měkkými a zaoblenými liniemi připomínajícími model Murano.

Překvapivě dynamický zvukový výkon a prezentace na regálovou reprosoustavu Přestože jsou RIALTO velmi kompaktní, mají potenciál poskytnout emoce a dojem živého zvuku, s vokály, které vynikají, a nástroji, které zaplňují prostor. Poskytují plnou dynamiku a preciznost nahrávek ve vysokém rozlišení.

Technologický úspěch umožněný mnoha inovacemi společnosti Cabasse:

  • Patentované basové reproduktory HELD (High Excursion Low Distortion) schopné poskytovat silné, hluboké, přesné a především nezkreslené basy. S průměrem pouhých 17 cm umožňuje konstrukce měniče velmi velkou výchylku, aniž by magnet vycházel z pole pro maximální účinek bez zkreslení.
  • Tři reproduktory umístěné na stejné ose. Tato koaxiální technologie, vyvinutá společností Cabasse již v roce 1952 a od této doby neustále zdokonalovaná, umožňuje, aby se všechny zvukové vlny šířily z jednoho zdrojového bodu, takže se šíří koherentně a přirozeně, bez rušení a umělého zabarvení zvuku.
  • Dokonalá synergie mezi zesilovačem a reproduktory díky patentované technologii DEAP (Digital Enhancement of Acoustic Performance) vyvinuté týmem výzkumu a vývoje společnosti Cabasse. Tato technologie zvyšuje výkon reproduktorů prostřednictvím dynamického vícepásmového zpracování signálu, což umožňuje využít veškerý dostupný výkon pro vykreslení „špiček“ bez zkreslení.

 Kalibrovaný zvuk pro váš domov!
Tento systém, jimž disponují ty nejšpičkovější systémy s vestavěným mikrofonem, byl navržen a vyvinut tak, aby poskytoval optimální kvalitu poslechu díky patentované automatické kalibraci místnosti Cabasse. S aplikací Cabasse Stream CONTROL budou uživatelé moci dále personalizovat svůj zvuk pomocí inovativních optimalizačních nástrojů vyvinutých tak, aby vyhovovaly jejich domácím podmínkám a preferencím.

 

RIALTO je kompatibilní se všemi propojenými systémy Cabasse!
Chcete-li přinést špičkový zvuk do každé místnosti v domě, mohou uživatelé seskupit RIALTO s dalšími propojenými systémy Cabasse, včetně lifestylové řady THE PEARL. Je tedy možné vytvořit zóny pro poslech různých zdrojů (streamování, TV, gramofon atd.) odkudkoli v domě.

Víceúčelový audio systém určený pro Hi-Fi i TV!
Audio systém RIALTO nabízí možnost stereo poslechu ze všech vašich zdrojů a hudebních platforem, je však navíc také vybaven TV jackem, který vám umožní prožít každý film s neuvěřitelnou dynamikou. Hlasitost můžete ovládat také pomocí dálkového ovladače televizoru v případě, že jsou k němu připojeny reprosoustavy prostřednictvím integrované technologie e-ARC.

Jemný a rafinovaný design, který lze snadno integrovat do vašeho domácího prostředí
RIALTO je elegantní regálový systém, který je k dispozici v bílé nebo saténově černé barvě, jenž se hodí do každého interiéru. Jeho 13cm koaxiální středo-výškový reproduktor z uhlíkových vláken je obklopen rámečkem z kartáčovaného hliníku. Chromovaná základna vyzdvihuje reproduktor a zajišťuje tak „vzdušný” design. Nechybí ani magnetická kovová mřížka, která chrání měniče.

Dotykový integrovaný ovladač
RIALTO je na své hlavní reprosoustavě vybaven dotykovým ovládáním, které je velmi pohodlné a užitečné, ať už chcete jednoduše zvýšit nebo snížit hlasitost pomocí otočného kroužku, změnit zdroje nebo přidat či upravit svá oblíbená rádia, aniž byste museli procházet aplikací. Barevná LCD obrazovka také zobrazuje obaly přehrávaných alb. Jak je u systémů Cabasse standardem, aktualizace softwaru umožní, aby se rozhraní obrazovky vyvíjelo.

Technické specifikace

Aplikace Stereo systém
Maximální hlasitost 121 dB špičkový stereo
Frekvenční rozsah 30 – 27 000 Hz
Reproduktory 13 cm BCI koaxiální středový x 2
17 cm HELD woofer x 2
Zesilovač x 2 Výšky: 300 W RMS / 600 W špičkový
Středy: 300 W RMS / 600 W špičkový
Basy: 450 W RMS / 900 W špičkový
Hmotnost 19,5 kg
Výška / šířka / hloubka 26 x 20,6 x 23,9 cm
Podporované formáty MP3 – AAC -WMA – AIFF – FLAC – ALAC – Ogg- Vorbis – DSD 64/128 – WMA bezeztrátový
Konektivita Ethernet – Wi-Fi – Bluetooth – Optické SPDIF – Analogové RCA – USB – TV konektor
Povrchová úprava

Matte Black or Pearl White