EOLE 4 5.1 system

Cabasse představuje již čtvrtou generaci svého klasického audio systému, EOLE 5.1. Tento systém domácího kina, oceňovaný nadšenci domácího kina je k dispozici v černé nebo bílé barvě. Získal zcela nový subwoofer, nové ochranné mřížky a základnu pro optimalizaci zvuku. Čtvrtá generace modelu EOLE 5.1 přinese ještě více vzrušení při sledování vašich oblíbených filmů, seriálů nebo sportovních akcí!

Systém 5.1 EOLE se vyznačuje pěti sférickými satelitními reproduktory, které se vyznačují tím, co je pro Cabasse nejhodnotnější: efektivita, výkon, detailnost a stabilita scény – to vše uzavřené v kulatých koaxiálních reproduktorech o průměru 13 cm, vybavených 29 mm tweeterem a 10 cm středo-basovým reproduktorem.

Výkonný a realistický zvuk

Nový subwoofer Lipari 21 se stará o nízké tóny. Tento projekt se snoubí se stejnou filozofií jako satelity, což v kombinaci s formou (štíhlá konstrukce) zaručuje silný, realistický zvuk a současně šetří prostor. Subwoofer navržený a vyrobený se zvláštním důrazem na estetiku a kvalitu, je vybaven reproduktorem o rozměru 21 cm, který nabízí špičkový 400 W výkon a realistickou a věrnou reprodukci zvuku z filmů i hudby.

Praktický, lehčí a štíhlejší

Praktický, lehčí a štíhlejší subwoofer Lipari 21 s rozměry 15 x 39 x 39 cm lze umístit vodorovně nebo vertikálně a opřít jej o stěnu. Toto řešení umožňuje ukrýt jej pod nábytkem pro ještě větší úsporu místa bez významnější změny zvuku.

Maskovací mřížky použité v satelitech

Nové jsou rovněž mřížky použité u satelitů systému. Dokonce zdůrazňují inovativní povahu těchto sférických koaxiálních reproduktorů, jež jsou pro Cabasse specifické. Díky lepšímu a otevřenějšímu profilu než tomu bylo v předchozích verzích, poskytují nové maskovací mřížky ještě větší jasnost a lepší přenos vysokých frekvencí. Moderní design s černou a dvěma chromovanými lemy jsou ideální pro všechny typy interiérů.

Satelity na nových bázích

Satelity čtvrté generace EOLE 5.1 stojí na nových bázích, které vám umožňují zvolit jeden ze dvou způsobů ustavení, což vám dává ještě více příležitostí pro elegantní umístění reproduktorů v rámci interiéru, bez ohledu na to, zda budou namontovány na stěnách nebo umístěny na policích. Magnetická báze umožňuje nasměrovat reproduktor libovolným směrem, což představuje vyjímečnou možnost ideálního umístění satelitů v rámci místnosti a vytvoření fascinující a realistické hudební scény.

Technické specifikace

Aplikace Policová/ Nástěnná reprosoustava
Konstrukce 2-pásmová
Reproduktory koaxiální výškové, středo-basové reproduktory
Účinnost 90 dB
Dělící frekvence 4000 Hz
Frekvenční rozsah 150-22000 Hz
Nominální impedance 8 ohm
Minimální impedance 4 ohm
Nominální výkon 70 W
Špičkový výkon 490 W
Výška / šířka / hloubka 130 mm v průměru
Hmotnost 1,4 kg
Povrchová úprava Black, White