Antiqua MC170

Nové reprobedny Antiqua MC170 byly vyprodukovány úplně novým způsobem než jejich předchůdce. Obsahují věškeré inovace a technologie, jichž se firmě Cabasse podařilo dosáhnout, navíc ve velmi přístupné cenové úrovni. Nový koncentrický středně-vysokotónový reproduktor dosud nikdy nebyl dostupný v této cenové relaci. Cabasse navíc doplnil tyto reprobedny novými nízkotónovými reproduktory, které ve spojení s novým koaxiálním reproduktorem vyústily v opravdu excelentní dílo jak po stránce zvukové, tak z pohledu hudební univerzálnosti. Hustota a preciznost nízkých tónů tak jen doplnily celistvost hudedního odkazu.

Nový koncentrický reproduktor

Nejnovější reproduktor Cabasse z řady MC170 je pokračovatelem vysoce ceněného reproduktoru známého ze systémů EOLE. V této cenové relaci nábízí neskutečně věrnou reprodukci veškérého spektra zvuků, zajišťuje naprostou zvukovou rovnováhu, realismus a hloubku zvuku jak ve stereu, tak u vícekanálových systémů.

Nové nízkotónové reproduktory

Specifický tvar nízkotónových reproduktorů Cabasse o průměru 17cm byl speciálně vyvinut s cílem dosáhnout vyšší mechanické tuhosti při nízkotónových frekvencích, což způsobuje hlubší bass bez zabarvení.

HDSE filtry

Testovací procedůry firmy Cabasse ve speciální akustické místnosti probíhají v ose poslechu a taktéž 360° kolem reproduktoru, což má za důsledek dosažení dokonalého usměrnění zvuku z výstupu ve spojení s Cabasse HDSE filtry (Homogeneous Distribution of the Sonic Energy). Přímo poslouchaný zvuk je homogenní, zvuková scéna je široká a stabilní.

Technické specifikace

Aplikace Policová reprosoustava
Konstrukce 3-pásmová
Reproduktory 2pásmové koaxiální reproduktory 10T15MC,
Basový reproduktor 17TN20
Účinnost 88 dB
Dělící frekvence 700 – 3600 Hz
Frekvenční rozsah 60 – 20000 Hz
Nominální impedance 8 ohm
Minimální impedance 3,2 ohm
Nominální výkon 75 W
Špičkový výkon 550 W
Výška / šířka / hloubka 40 x 23 x 30 cm
Hmotnost 9 kg
Povrchová úprava brushed black/dark oak