THE PEARL. Koaxiální lifrestyle reproduktor s vyjímečnou hi-res konektivitou

Tento jedinečný aktivní reproduktor s vysokým rozlišením od Cabasse je výsledkem let odborných znalostí a technologických průlomů, použitých v ikonické reprosoustavě LA SPHERE. Díky svému rafinovanému a výkonnému designu přináší jeho nesrovnatelný trikoaxiální reproduktor výjimečnou akustiku a splňuje očekávání nejnáročnějších audiofilů. THE PEARL se doporučuje do prostor větších než 35 m2.

Pure Cabasse Sound

Pearl je jedinečný aktivní hi-res reproduktor, jenž je výsledkem dlouholetých zkušeností a technologie použité v ikonické reprosoustavě Sphere. Vyniká vylepšeným a výkonným designem a výjimečnou akustikou díky 3-pásmovému koncentrickému reproduktoru, jenž byl použit u modelu Baltic. Tento dekorativní reproduktor je svým designem věrný estetice značky Cabasse, který evokuje čistotu a výkon. Pearl je vybaven nejúčinnějšími materiály: membrány z uhlíkových a skleněných vláken, měnič z hliníku, zesílená dvojitá „skříň” z kompozitních vláken, čisté chromované prstence, kovová mřížka a povrchová úprava v kovově černé nebo perlově bílé barvě.

Vybaven je novým 25 cm subwooferem vyznačujícím se bohatší a dynamičtější úrovní basů. Patentovaná triaxiální konfigurace subwooferu, středového a výškového reproduktoru podává kompaktní výkon a sofistikovanou odezvu v 360 ° pásmu.

Streamování v ultra vysokém rozlišení a multiroom

Pearl se bezproblémově integruje s multi-room systémem Cabasse StreamCONTROL a umožňuje přehrávat stejnou hudbu ve více místnostech současně nebo různé skladby v různých místnostech prostřednictvím WiFi reproduktorů Cabasse. Zvuk lze přerozdělit skrze připojení Bluetooth® nebo audio vstupu do více místností. Technologie HD streamingu umožňuje za 80 mikrosekund přehrávat všechny zvukové soubory, od MP3 až po soubory s vysokým rozlišením (uložené doma na pevném disku nebo v počítači, z internetových rádií nebo specializovaných služeb). Disponuje též dálkovým ovladačem nové generace s přehledným designem, jenž usnadňuje ovládání bez použití aplikace StreamCONTROL. Tímto ovladačem s podporou technologie Bluetooth můžete ovládat hlasitost otočením kroužku, volbu vstupů, přehrávání, výběr rádia nebo oblíbené hudby mezi předvolbami.

Jednotlivou reprosoustavu Cabasse Pearl je snadné integrovat do jakéhokoli interiéru, použitím dvou reprosoustav se však vaše hudba dostane na zcela novou úroveň stereofonního high-end zvuku. Kromě programovatelného ovladače a aplikace StreamCONTROL mohou uživatelé využít ovládání pomocí hlasových příkazů prostrednictvím Google Assistant.

Technické specifikace

Aplikace Bezdrátová reprosoustava
Konstrukce 3-pásmová
Reproduktory Koaxiální středo-výškový reproduktor BCI, HELD woofer
Účinnost 118 dB mono / 124 dB stereo
Frekvenční rozsah 14 – 27000 Hz
Nominální výkon 300W, 300W, 1000W
Špičkový výkon 600W, 600W, 2000W
Výška / šířka / hloubka 32,6 x 32,7 x 32,3 cm
Hmotnost 18 kg
Povrchová úprava Glossy black