JAVA MC40. Podlahová reprosoustava řady MC40 – „chlouby Cabasse“

Technologie pečlivě pilovaná desetiletí nabízí špičkovou úroveň reprodukce, vynikající muzikálnost a unikátní celistvost hudebního obrazu. Koaxiální dvoupásmový měnič BC10 je součástí všech modelů řady, akustická přesnost vás musí zcela okouzlit. Značka Cabasse je známá používáním unikátní technologie SCS, jenž zajišťuje neobvyklou vyváženost a věrnost v detailech i kvalitě reprodukovaného zvuku. Dokonalá muzikálnost se spojuje s unikátní integritou zvukového spektra. Reproduktor BC10 je podpořen nízko tónovým reproduktorem z Duocellu, uzavřeny jsou v jednoduché a elegantní ozvučnici tvoříc společně nezvykle prostorovou, plnou a bohatou zvukovou kulisu v třírozměrné scéně 3D. Krásu a přitom jednoduchost stylu podtrhují snímatelné magnetické mřížky a volba mezi propracovanými povrchovými úpravami (Glossy Black, Glossy White).

JAVA MC40 – 3pásmová podlahová reprosoustava

Nová řada MC40 je určena všem milovníkům hudby, kteří hledají nový zážitek s vysokou věrností. Se zavedením špičkové technologie SCS v tomto cenovém segmentu vás Cabasse zve k objevování nového zvukového světa bohatého na přesnost, realismus a 3D zvukovou scénu. 3pásmová podlahová reprosoustava Java MC40, vybavená novou 2-pásmovou koaxiální jednotkou BC10 a dvěma 17 cm duocell basovými reproduktory, přináší elegantní živé zvukové emoce a bezkonkurenční hodnotu.

Koaxiální midrange tweeter

Třípásmový koaxiální měnič, vyvinutý z TC23, namontovaný na špičkových reproduktorech, včetně vlajkových lodí „La Sphère“ a „l’Océan“, nabízí věrnou reprodukci barev zvuku bez umělého zabarvení a únavy při dlouhých poslechových relacích a poskytuje zvukovou scénu s bezkonkurenčním realismem a hloubkou v tomto cenovém segmentu.

Duocell cone woofer

17 cm (7”) basové reproduktory Java MC40 jsou vybaveny duocellovým kuželem navrženým společností Cabasse a vyrobeným robotickou sekcí společnosti Cabasse. Velmi lehká, ale tuhá a pěkně tlumená membrána má exponenciální profil a proměnlivou tloušťku. Přinášejí plnou přesnost a vitalitu potřebnou pro vysokou věrnost, věrný živý zvuk.

Technické specifikace

Aplikace Podlahová reprosoustava
Konstrukce 3-pásmová
Reproduktory koaxiální středo-výškové reproduktory BC10,
2x 17cm basový reproduktor MD18LB1 Duocell
Účinnost 90 dB
Dělící frekvence 900 – 3400 Hz
Frekvenční rozsah 59 – 23000 Hz
Nominální impedance 8 ohm
Minimální impedance 3,4 ohm
Nominální výkon 110 W
Špičkový výkon 77 W
Výška / šířka / hloubka 110 x 25 x 35 cm
Hmotnost 24 kg
Povrchová úprava Brushed Black