Jersey MC170

  • Doporučená cena: 29 990,- Kč
  • K poslechu: K poslechu

Nové Jersey MC170 poskytují všechny klíčové funkce systému Cabasse v pokrokovém, avšak cenově dostupném třícestném aranžmá. Pro široce rozvinutý, nezkreslený a v každém směru homogenní přednes osadil Cabasse tento reproduktor novým koaxiálním dvoucestným řadičem a dvojicí nových wooferů. Tyto jednotky učarují svou zvukovou a hudební všestranností. Jejich rozvinuté a přesné nízké frekvence zvyšují bohatost a vytříbenost středních a vysokých frekvencí.

Pro optimální estetický dojem si vyberte z provedení černého ebonu či bílého dubu. 

KOAXIÁLNÍ STŘEDNĚPÁSMOVÝ A VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR

Nový dvoucestný středněpásmový a výškový měnič rozsahu jako MC170 je evolucí jednotky zodpovědné za nekončící úspěch koaxiální satelitů Cabasse Eole. Nabízí věrnou reprodukci tónů a ve své cenové třídě zprostředkovává bezkonkurenčně realistický a hluboký hudební zážitek a to jak v zapojení multikanálovém, tak i stereo.

BASOVÉ REPRODUKTORY S VELKOU VÝCHYLKOU

Jedinečný tvar 17 cm jednotek speciálně navržený pro maximální mechanickou tuhost a použití v nízkých frekvencích vede k hlubším nezabarveným basům. V kombinaci s dolů mířícím 360° basreflexovým portem poskytují woofery nevídaný výkon.

HDSE FILTRY

Měřicí protokol Cabasse v bezodrazové komoře bere v úvahu měření na poslechových osách a zároveň kolem dokola reproduktoru pro dokonalou kontrolu nad směrovostí a celkovou produkcí v souladu se zásadou Cabasse HDSE (Homogeneous Distribution of the Sonic Energy - rovnoměrnější rozložení zvukové energie). Přímé a odražené zvuky jsou homogenní, zvukové podání široké a stabilní.

 

Použití

Podlahové

Počet pásem

3

Měniče

Midrange + Treble: coaxial 2-way 10T15MC Low-frequencies: 2 x 17 cm 17TN20

Filtr

700Hz – 3,600 Hz

Frekvenční odezva

57 - 20 000 Hz

Citlivost

90 dB

Nominállní impedance

8 Ω

Minimální impedance

3.2 Ω

Trvalé zatížení

100 W

Špičkové zatížení

700 W

Rozměry (v x h x š)

99 x 21 x 30 cm – 39 x 8.3 x 11.8 in

Váha

15 kg – 33 lbs

Povrch

Černý ebon, vybělený dub