Pouze u nás v showroomu Cabasse Acoustic Center vám nabízíme možnost zapojení několika doporučených nebo vámi vybraných variant produktů a poslech vaší oblíbené hudby nebo koncertu na těchto zařízeních v příjemném soukromí poslechové místnosti. Ničím nerušeni se tak můžete v klidu rozhodovat a prokonzultovat veškeré varianty s odborným specialistou, který sevěnuje pouze vám.

Proces výběru a nákupu se tak stává pro naše klienty příjemným zážitkem a zaručí vaši spokojenost s finálním vybraným řešením pro váš interiér. Přehledný sortiment produktů a značek si můžete prohlédnout i v našem katalogu.

Každý výrobek spotřební elektroniky má jisté vlastnosti, které se nejlépe projeví za splnění určitých podmínek. Velice často se i u těch nejšpičkovějších výrobků stává, že jejich užitné vlastnosti a investici do nich vloženou znehodnocují provozní podmínky (nesprávné zapojení či nastavení, nesprávné umístění apod.) a touto službou můžeme vliv těchto negativních okolností snížit, nebo zcela eliminovat. Špičková luxusní elektronika, a nejen ta, vyžaduje luxusní zacházení, proto doporučujeme profesionální audio video instalaci luxusní elektroniky našimi odborníky.